Balice Lotnisko Ryanair Air

Kraków Airport i Ryanair otwierają połączenie do stolicy Hiszpanii

Kraków Airport i Ryanair otwierają połączenie do stolicy Hiszpanii
Dodano: piątek, 6 sierpnia 2010

Nowe połączenie będzie realizowane 3 razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i piątki. Pierwsza operacja jest zaplanowana na 1 listopada, ceny biletów rozpoczynają się od 33 zł w jedną stronę. Można je kupić na stronie www.ryanair.com.

Laszlo Tamas, Manager ds. Marketingu i Sprzedaży Ryanair powiedział:
„Ryanair jest zachwycony, mogąc zaoferować połączenie Kraków – Madryt, które jest doskonałym uzupełnieniem pozostałych dwudziestu tras, które nasza linia oferuje z Krakowa. Przewidujemy, że w tym roku Ryanair obsłuży w Kraków Airport 1 milion pasażerów, co generuje tysiąc miejsc pracy w regionie. Połączenie z Madrytem wzmocni ruch turystyczny w Krakowie, który jest bardzo popularnym wśród Hiszpanów miastem.”

Jan Pamuła, Prezes Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków – Balice
Sp. z o.o.: „Razem z liniami Ryanair konsekwentnie budujemy atrakcyjną siatkę połączeń
z Krakowa. Madryt to ważny krok w rozwoju hiszpańskich tras i kolejne połączenie z europejską stolicą, które oferujemy. Utego kierunku to duży sukces organizacyjny, bowiem madryckie lotnisko jest jednym z największych w Europie i trudno tam zdobyć tzw. ”.

Ryanair oferuje 21 połączeń z Krakowa, w tym 4 do Hiszpanii (Madryt, Barcelona, Alicante, Malaga). Przewoźnik rozwija także swoją siatkę we Włoszech (w sezonie zimowym otworzy połączenie do Bolonii), oferuje również rejsy do Niemiec, na Wyspy Brytyjskie i do Irlandii.

Balice, 5 sierpnia 2010
INFORMACJA PRASOWA
MPL/BS/SK/73/1/10

hastagi na stronie:

#ryanairair

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #asza   #ata   #aty   #body mass index   #cej   #dla   #dodatkowy   #dzi   #emy   #enia   #erów