Wroclaw – Alicante

14.01.09
Wroclaw – Alicante
NOWA TRASA RYANAIR

1 MILION MIEJSC ZA 1PLN

Ryanair, największa tania linia lotnicza w Europie, ogłosiła dziś (14 stycznia), że od 4 czerwca pasażerowie będą mogli polecieć do Alicante z wrocławskiego lotniska.

Otwarcie nowego kierunku spowoduje zwiększenie się ruchu pasażerskiego na wrocławskim lotnksiu do ponad 675 tys. rocznie, zapewniając utrzymanie 675 stanowsk pracy oraz przyrost zysków z turystyki dla miasta do ponad 82 mln Euro rocznie.

Z tej okazji Ryanair przygotował specjalną ofertę dla pasażerów, 1 milion miejsc za 1 PLN w lutym i marcu. Rezerwacji na loty można dokonywać do północy w poniedziałek 19 stycznia na stronie www.ryanair.com

Lesley Kane, szefowa Działu Marketingu i Sprzedaży powiedziała dziś:

„Wrocław swiętuje otwarcie kolejnego kierunku, tym razem do Alicante, który od dziś jest dostępny w sprzedaży. Z ogólna liczbą 15 kerunków dostępnych z Wrocławia, pasażerowie będą mogli skorzystać tego lata ze wspaniałej oferty tanich lotów i żadnych opłat za paliwo, które gwarantuje Ryanair. Ponad 670 tys pasazerów zapewni utrzymanie 675 stanowsk pracy i zapewni dla miasta i regionu wzrost wpływów z turystyki do ponad 82 mln Euro rocznie.

Z tego powodu Ryanair oferuje 1milion miejsc za 1 PLN w lutym i marcu. Z pewnością miejsca te będą się cieszyć duzą popularnością i będą dostępne do nabycia na stronie www.ryanair.com do północy w poniedzielk 19 stycznia”.

http://www.ryanair.com/pl/informacje/wroclaw-alicante

Authors

Related posts

Top