WizzAir

Wizz Air otwiera nową bazę w Poznańiu

4 nowe kierunki lotów z Poznańia to Doncaster/Sheffield, Prestwick/Glasgow, Malmo/Kopenhaga oraz Oslo Wizz Air ogłosił dziś otwarcie nowej bazy operacyjnej w Poznańiu. To czwarta baza

4 nowe kierunki lotów z Poznańia to Doncaster/Sheffield, Prestwick/Glasgow, Malmo/Kopenhaga oraz Oslo
Wizz Air ogłosił dziś otwarcie nowej bazy operacyjnej w Poznańiu. To czwarta baza w Polsce i siódma w Europie. Zostanie ona uruchomiona w styczniu 2008 r. Wizz Air zapowiedział również uruchomienie 4 nowych połączeń z Poznańia. Nowe kierunki lotów to Doncaster/Sheffield, Prestwick/Glasgow, Malmo/Kopenhaga oraz Oslo-Torp (wszystkie połączenia zostaną uruchomione 31 stycznia 2008). Wizz Air oferuje już loty z Poznańia do Londynu-Luton, Sztokholmu-Skavsta oraz Dortmundu.
Na nowo uruchomionych trasach będzie latał nowy samolot Airbus A320, a do ich obsługi zatrudniona zostanie dodatkowa załoga. Od końca stycznia wrośnie również częstotliwość lotów na istniejących już kierunkach.
Od 31 stycznia 2008 r. Wizz Air będzie latał z Poznańia na następujących trasach:
Kierunek
Doncaster/Sheffield – Nowość! Rozpoczęcie 31.01.2008 r.
Prestwick/Glasgow – Nowość! Rozpoczęcie 31.01.2008 r.
Malmo/Kopenhaga – Nowość! Rozpoczęcie 31.01.2008 r.
Oslo-Torp – Nowość! Rozpoczęcie 31.01.2008 r.
Londyn-Luton Zwiększenie częstotliwości
Dortmund Zwiększenie częstotliwości
Sztokholm-Skavsta Zwiększenie częstotliwości
Bilety są już w sprzedaży na stronie internetowej wizzair.com oraz pod numerem infolinii +48 22 351 94 99. Ceny biletów na wszystkie 7 tras, zawierające wszystkie opłaty i podatki zaczynają się już od 79 zł.
“Uruchomienie nowej bazy w Poznańiu na początku przyszłego roku to kolejny etap strategii rozwojowej Wizz Air. Obecnie Wizz Air posiada 3 bazy w Polsce: w Katowicach, Warszawie i Gdańsku. Uruchomienie nowej bazy przyczyni się do stworzenia setek miejsc pracy dla lokalnej społeczności, i jednocześnie będzie wiązało się z rozwojem turystyki w tym regionie. ” – mówi József Váradi, prezes Wizz Air.
W 2008 roku Wizz Air przewiezie około 300 000 pasażerów na lotach z i do Poznańia.

Wizz Air
Wizz Air

hastagi na stronie:

#wizzer baza w poznaniau

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy