Informacje

Turystyka luksusowa czyli przygoda szyta na miarę

Turystyka luksusowa czyli przygoda szyta na miarę Turystykę luksusową można porównać do garnituru szytego na miarę – wykonany z wybranego przez Ciebie materiału, doskonale dopasowany

Turystyka luksusowa czyli przygoda szyta na miarę
Turystykę luksusową można porównać do garnituru szytego na miarę – wykonany z wybranego przez Ciebie materiału, doskonale dopasowany do Twojej sylwetki, podkreślający wszystkie jej atuty. Taki garnitur leży jak ulał i dostosowuje się do Twoich ruchów. A co istotne, nikt nie ma drugiego takiego egzemplarza. Von Quintus specjalizuje się w sztuce organizacji wypoczynku i poznawania świata, dając Ci ofertę, która została skrojona specjalnie dla Ciebie.

Wyjątkowy materiał
Są takie miejsca na świecie, których nie odkryjemy samodzielnie. Informacji o nich nie ma
w katalogach biur podróży i Internecie. Okazuje się, że właściciele najwspanialszych i zarazem rzadkich dzieł sztuki wcale nie pragną rozgłosu, ukazując ich piękno tylko nielicznym. Dlaczego? – Jest to świadoma polityka ograniczonego dostępu do wyjątkowych destynacji – wyjaśnia Martin Schaffors, Prezes Zarządu Von Quintus. – Są to miejsca okryte aurą tajemniczości, ekskluzywności, stawiające na wyjątkową jakość obsługi gości, zdecydowanie nie na ich ilość.

Niepowtarzalny krój
Chciałbyś spędzić Sylwestra 2011 w wyjątkowy sposób? Jako jedna z nielicznych osób możesz zostać gościem rodziny królewskiej w Indiach. Na noworocznej gali na wyspie Jagmandir świętować będziesz w towarzystwie jego wysokości Arvind Singh Mewar, Maharadży z Udaipur. Jeśli nie Indie, to może skusisz się na kolację w restauracji byłego kucharza Mao Tse-tunga lub obiad podawany w letniej rezydencji Cesarza Chin w Hangzhou? Za daleko? …na starym kontynencie też czeka mnóstwo atrakcji. Zacznijmy od wizyty w winnicach Króla Hiszpanii. W towarzystwie sommelier poznasz najwykwintniejsze smaki, odkrywając przy okazji tradycyjne techniki degustacji. Możesz je też wykorzystać podczas turneè po południowoafrykańskich winnicach. Będąc w kraju tęczy warto także spróbować nurkowania w towarzystwie białych rekinów. Stroniącym od wody polecamy niezapomniane wrażenia w trakcie lotu balonem nad sawanną.

A to już wiesz?  Święto Lotnictwa

To wciąż zaledwie kilka niezwykłych miejsc jakie sprawdziliśmy – mówi Schaffors. – Godny polecenia jest także mobilny hotel w arktycznej tundrze Kanady, przez którego okna zaglądają codziennie potężne niedźwiedzie polarne. Dla najbardziej wymagających możemy przygotować ekskluzywną wyprawę na Biegun Północny prowadzoną drogą lądową przez wielokrotnego zdobywcę obu biegunów. Każdego roku odbywa się zaledwie kilka takich wypraw – to prawdziwa perełka.

Prawdziwy kunszt
– Nie ma dwóch identycznych krojów, podobnie ludzie mają różne pragnienia, a my podejmując się trudnej sztuki luksusu, realizujemy ją zawsze w indywidualny sposób – podkreśla Schaffors. To zadanie dla tych, którzy sami rozumieją luksus. Tą dziedziną turystyki zajmuje się wąskie grono wyspecjalizowanych firm pochodzących głównie ze Szwajcarii, Austrii i Niemiec. Wartościami nadrzędnymi dla Von Quintus są zaufanie do zagranicznych partnerów, a przede wszystkim absolutna poufność jaką objęci są klienci firmy. Więcej na ten temat odnajdziecie pod adresem http://www.vonquintus.com/

Von Quintus specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze i organizacji międzynarodowych programów luxury travel, business travel, a także incentive travel. Realizowane przez firmę wyjazdy prowadzone są na obszarze całego świata. Większość oferowanych programów dostępna jest wyłącznie poprzez Von Quintus. Firma oferuje również szereg usług komplementarnych, w tym rezerwacje hotelowe i lotnicze. Von Quintus jest członkiem prestiżowej organizacji branżowej MPI International.
http://www.pressoffice.pl/podroze,t328941371?more=2043174217

hastagi na stronie:

#zarz

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy