Bilety od 1 zł do Frankfurtu i Mediolanu!

Druga rocznica Ryanair we Wrocławiu!
PÓ£ MILIONA PASAŻERÓW!

Bilety od 1 zł* do Frankfurtu i Mediolanu!

Wrocław, 23 marca 2007: Ryanair, numer 1 wśród tanich lini lotniczych w Europie, ogłosił dzisiaj, że w dwa lata po otwarciu pierwszej trasy z wrocławskiego lotniska, świętuje przewiezienie na trasach do Frankfurtu, Mediolanu, Liverpoolu, Dublina, Shannon, Londynu, Nottingham oraz Glasgow pół miliona pasażerów!

Tym samym Ryanair jest i pozostanie liderem na wrocławskim lotnisku dostarczając wszystkim mieszkańcom Dolnego Śląska najniższe ceny, najlepszą jakość usług i najnowszą flotę przyjaznych dla środowiska samolotów Boeing 737-800! Żeby jeszcze bardziej zachęcić wrocławian do podróżowania samolotem z ich lotniska – od dzisiaj Ryanair uruchamia sprzedaż biletów na trasach do Frankfurtu-Hahn i Mediolanu-Bergamo już po 1 zł*!

Tomasz Kułakowski, odpowiedzialny za sprzedaż i marketing Ryanair w środkowej Europie, powiedział dziś we Wrocławiu:

„Portowi Lotniczemu Wrocław gratulujemy tak szybkiego rozwoju i trzymamy kciuki, by dalszy wzrost nie został zahamowany, ale aby port rozwijał się jeszcze szybciej! Będzie tak bez wątpienia, bo Ryanair nie zamierza przestać oferować wrocławianom swoich niskich cen oraz punktualnych lotów w wygodnych i nowych samolotach typu Boeing 737!

Ryanair pozostaje największym przewoźnikiem na wrocławskim lotnisku i świętując kolejny krok milowy w liczbie odprawionych pasażerów oferuje jeszcze niższe ceny na trasach do Frankfurtu i Mediolanu. Teraz bilety na www.ryanair.com już po zaledwie 1 zł*! Radzimy się spieszyć z rezerwacjami, bo zainteresowanie jest ogromne.”

* od 39 złotych ze wszystkimi podatkami!
Rezerwacje: do czwartku, 29 marca 2007
Oferta ważna w dniach: od poniedziałku do czwartku i w soboty
Podróż w okresie: 7 kwietnia – 30 czerwca 2007 oraz 1 września – 17 października 2007

Zakup z 14-dniowym wyprzedzeniem
http://www.ryanair.com/pl/informacje/500-tysiecy-pasazerow-ryanair-we-wroclawiu

Authors

Related posts

Top