Wyjeżdżasz w święta? Kup bilet dziś… albo wcale

Wyjeżdżasz w święta? Kup bilet dziś… albo wcale
Osoby zamierzające spędzić Boże Narodzenie poza domem powinny pospieszyć z kupnem biletów – radzi Mirosław Nikolin, właściciel portalu www.BiletyAutokarowe.pl.

Jeżeli planujesz bożonarodzeniowy wyjazd i chcesz uniknąć przedświątecznego chaosu, nie zwlekaj z rezerwacją biletów. W grę wchodzą nie tylko spokój ducha i pieniądze, ale i sama możliwość odbycia grudniowej podróży.

– Każdego roku jest podobnie: w okolicy listopada zaczyna się nawałnica rezerwacji, a osoby planujące wyjazd w ostatniej chwili mają pretensje do przewoźników o brak wolnych miejsc – mówi Mirosław Nikolin z www.BiletyAutokarowe.pl. – Niestety, w tak gorącym okresie nie sposób obsłużyć wszystkich chętnych. Aby mieć pewność, że będziemy mogli odbyć podróż, powinniśmy zamówić bilety najpóźniej na początku października.

Nikolin wyjaśnia, że w tym okresie nadal dostępna jest szeroka oferta przewozów, a im dłużej zwlekamy, tym bardziej zawężają się możliwości wyboru. W listopadzie większość miejscówek jest już wyprzedana. Osoby zamierzające kupić bilet u kierowcy najczęściej spotyka rozczarowanie.

– Nawet jeśli znajdziemy dostępny kurs na krótko przed świętami, zapłacimy o wiele więcej niż kupując bilety z wyprzedzeniem – dodaje Nikolin. – Rezerwując je w najbliższym czasie, zapłacimy nawet połowę grudniowej ceny.
Właściciel BiletyAutokarowe.pl podkreśla, że koszty podróży mogą z czasem wzrosnąć bardziej niż podejrzewamy, zważywszy na niestabilną sytuację gospodarczą w Europie.

– Po prostu nie warto zwlekać – podsumowuje.
http://www.pressoffice.pl/podroze,t328941371?more=856933727

Related posts

Top